SPA – Hotel Nadmorski Łeba

Z myślą o zapewnieniu jeszcze lepszych warunków do wypoczynku Hotel Nadmorski w Łebie rozszerzył swoją ofertę o usługi SPA. Przygotowaliśmy dla Państwa:

Gabinet masażu

Aby umówić się na masaż prosimy o kontakt z recepcją hotelu.

Pokój relaksu

To wyjątkowe miejsce do odpoczynku. Wygodne leżaki, stała temperatura i wilgotność, a przede wszystkim powietrze wypełnione biopierwiastkami wydatnie wpłyną na naszą formę fizyczną i psychiczną. Czyste zjonizowane powietrze wzmacnia system immunologiczny, poprawia ogólną kondycję, a w niektórych przypadkach wspomaga leczenie. Wpływa korzystnie na schorzenia górnych dróg oddechowych.

Sauna sucha (fińska)

Seans w saunie suchej to świetny sposób na odprężenie i relaks. Wysoka temperatura i niska wilgotność działają oczyszczająco na organizm. Już kilkunastominutowy pobyt w saunie łagodzi napięcia mięśniowe i poprawia metabolizm. Z sauny najlepiej korzystać wieczorem. Optymalny czas jednorazowego pobytu od 8 do 15 minut. Po opuszczeniu sauny należy pamiętać o uzupełnieniu płynów.

Sauna infrared

To doskonała opcja dla osób, które z wielu przyczyn nie mogą korzystać z sauny suchej lub mokrej. Sauna ta oddziałuje ciepłem za pomocą promieni podczerwonych, oddziałując bezpośrednio na nasze ciało. Aż 80% energii cieplnej, wnika w głąb naszego organizmu, docierająca energia rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie oraz narządy wewnętrzne. Wewnątrz sauny panuje niższa temperatura niż w saunie suchej, przez co seans może trwać dłużej. Regularne korzystanie z sauny infrared poprawia samopoczucie, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej oraz poprawia metabolizm.