Organizacja imprez

Hotel Nadmorski to doskonała lokalizacja, dostęp do parkingu, doświadczony zespół hotelarski oraz zaplecze sypialne. Dysponujemy między innymi:

– dwiema przestronnymi salami, mogącymi pomieścić do 80 osób ( oprócz części tanecznej, na sali znajduje się również osobny bar )

– oddzielną restauracją prowadzoną przez doświadczonego szefa kuchni

Poza usługami gastronomicznymi oraz noclegowymi oferujemy pomoc w zorganizowaniu każdego przedsięwzięcia. Współpracujemy z lokalnymi kwiaciarniami, dekoratorem wnętrz, zespołami muzycznymi czy firmami realizującymi reportaże fotograficzne.

Obiady rodzinne, chrzciny, I komunia święta, urodziny, rocznice ślubu, wesela – każdą z tych imprez bardzo chętnie przygotujemy wraz z Państwem.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję realizacji wybranej uroczystości.

Zapraszamy.
e-mail: recepcja@hotelnadmorskileba.pl
tel. + 48 791 247 201

Planujesz wesele nad morzem ? A może kusi Cię perspektywa kameralnego ślubu na plaży w Łebie ?

Chętnie pomożemy w organizacji tego wyjątkowego dnia !

Hotel Nadmorski dzięki doskonałej lokalizacji, jest idealnym miejscem na organizację uroczystości weselnej. Oddalony o 150 metrów od plaży ( ślub cywilny udzielany przez UC w Łebie), świetnie nadaje się do organizacji przyjęcia weselnego.

Podczas organizacji ślubu kościelnego, nie bez znaczenia pozostaje odległość do najbliższego kościoła katolickiego ( kościół barokowy – 950 m, kościół nowoczesny – 650 m.)

Do dyspozycji naszych gości oddajemy salę restauracyjną doskonale nadającą się na organizację kameralnego obiadu w gronie najbliższych, lub salę konferencyjno-bankietową, idealną do organizacji zabawy do białego rana.

Sala konferencyjno-bankietowa mieści do 80 osób. Oprócz części tanecznej na Sali znajduje się również osobny bar dedykowany gościom weselnym.

Nasze menu weselne oscyluje w granicach od 140 zł do 180 zł od osoby. Aby określić szczegóły, prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą recepcji.

Szukasz odpowiedniej lokalizacji do organizacji bankietu, przyjęcia z okazji I Komunii Świętej czy kameralnego spotkania biznesowego nad morzem ?

Zapraszamy !

Sala konferencyjno-bankietowa mieści do 80 osób. Oprócz części tanecznej na sali znajduje się również osobny bar w której zapewniamy obsługę barmańską.

Sala konferencyjna wyposażona jest w niezbędny sprzęt. Udostępniamy rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu.

Na potrzeby konferencji proponujemy ustawienie stołów teatralne, szkolne lub w kształcie litery U.

Przerwy kawowe

– przerwa kawowa (kawa, herbata, woda, kruche ciastka)

– przerwa kawowa (kawa, herbata, woda, kruche ciastka, ciasto)

– przerwa kawowa (kawa, herbata, woda, kruche ciastka, ciasto, owoce)

– przerwa kawowa całodzienna (uzupełniana)

 Posiłki

– lunch w formie bufetu

– obiad (drugie danie, deser, napój)

– obiadokolacja (zupa, drugie danie, deser, napój)

PAKIETY KONFERENCYJNE

– pakiet konferencyjny jednodniowy

– wynajem sali konferencyjnej z wyposażeniem (rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, bezprzewodowy internet), obiad, przerwa kawowa
szatnia, parking

PAKIET KONFERENCYJNY + NOCLEG**

– wynajem sali konferencyjnej z wyposażeniem (rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, bezprzewodowy internet), lunch w formie bufetu przerwa kawowa, kolacja, nocleg w pokoju 2-osobowym, śniadanie parking

Zapraszamy ! Aby otrzymać spersonalizowaną ofertę cenową, zadzwoń do Nas !

tel. +48 791 247 201

 

**oferta ważna przy minimum 15 uczestnikach